PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625143}

Amityville: Przebudzenie

Amityville: The Awakening
5,3 10 198
ocen
5,3 10 1 10198
Amityville: Przebudzenie
powrót do forum filmu Amityville: Przebudzenie

Co za kretyn ocenił film przed premierą?

ocenił(a) film na 5
MyNameIsDeath

Przed premierą nie można oceniać filmów,jedynie zaznaczyć że chce się go oglądnać.

ocenił(a) film na 6
MyNameIsDeath

może spojrzałeś na inny film (wiem to głupie), bo nie widzę tu żadnej oceny gdyż film jeszcze nie wyszedł.

ocenił(a) film na 6
Rrouge

Miał ocenę pięć miesięcy temu.

ocenił(a) film na 6
MyNameIsDeath

gościu, rozumiesz że jest to niemożliwe bo nie ma możliwości ocenienia filmu przed premierą? musiał być to błąd, gdyż nie ma opcji ocenić film przed premierą.

Rrouge

Zapewne jest to jakiś błąd, ale ocena cały czas wisi ;) Widać ją tylko w "szukajce", po wejściu na stronę filmu oceny już nie widać.

http://i62.tinypic.com/15ceuts.jpg

ocenił(a) film na 6
Rrouge

Ocena 5,5 21 głosów 46% w moim guście.

Rrouge

K*rwa wszystko jest możliwe xD Nic nie jest idealne i wszędzie błąd może się wkraść.

ocenił(a) film na 5
Reiko_Akira_Akaike

spokojnie nie panikujcie lutki jest czy niema h... z tym i tak to szajs pewnie

użytkownik usunięty
Daro150584

Widziałem już. Szmira klasy F

gdzie?

użytkownik usunięty
sEbix13

Łk 11,9

ocenił(a) film na 6

G*wno widziałeś, nigdzie nie ma.

użytkownik usunięty
MyNameIsDeath

To ciebie robiło pastuchu. Nie umiesz się wysławiać to wracaj do swojego mordoru, golumie.

ocenił(a) film na 6

Człowieku - i używam tego słowa chociaż niezbyt Cię określa - ten film miał póki co premierę tylko w krajach trzeciego świata. O ile nie widziałeś go w Kolumbii, Serbii czy na innych Filipinach, to oczywistym jest, że kłamiesz. Nie kompromituj się.

użytkownik usunięty
MyNameIsDeath

Cóż mogę powiedzieć. Najwyraźniej ty jesteś jeszcze za krajami trzeciego świata, skoro nie widziałeś tego gniota. Skończ tę pyskówę i idź układać dalej klocki.

Ty byś lepiej przestał ściemniać. Nie miałeś takiej możliwośći żeby zobaczyć ten film.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Ja tez widzialam i nie polecam.

teffi

Kolejny ściemniacz. Nikt nie mógł widzieć tego filmu bo nie miał jeszcze premiery poza jakimiś krajami typu Chile czy Meksyk a nie wmówisz mi, że piszesz z Ameryki Południowej.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Widzisz, a ja mogłam :) Piszę z Sycylii, która jak pewnie wiesz należy do Włoch. Tutaj film wyszedł w zeszłym tygodniu. Masz tu linka do kina http://www.multisalaplanet.it/ Widziałam Amityville w ten weekend, więc program się jeszcze nie zmienił. Także nie warto ślepo wierzyć w daty premier podane tutaj. Poza premierą polska, która zawsze się zgadza, te z innych krajów są często błędne. A tak właściwie to czemu nie mogłabym pisać z Ameryki Pd?? Co w tym dziwnego? Akurat będę tam za dwa tygodnie. Jak chcesz to mogę do Ciebie stamtąd napisać :) A wracając do filmu to naprawdę nie warto. Pozdrawiam

teffi

I tak nie uwierzę, że ktoś nie będąc w Polsce pisze na Filmwebie. Z tym kinem też jakaś ściema.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Ahahaha dobre :) Internet jest wszedzie. I kina tez.

teffi

Tylko, że za granicą nie można wchodzić na polskie strony. Jak byłem w Niemczech to nie miałem takiej możliwości zeby wejść na Filmweb, więc mi nie wmówisz, że we Włoszech można.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Andrzeju, za granica jest jak najbardziej mozliwe wchodzenia na polskie strony. Tak, jak z Polski na zagraniczne. Zreszta na jedna wszedles- z mojego linka. Magia sieci

teffi

Z Polski na zagraniczne można, ale z zagranicy na Polskie to już nie bardzo. I w Niemczech i w WIelkiej Brytanii nie mogłem wejść na żadną Polską strone.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Pewnie problem z netem mialas.

Andrzejek324

Masz problem z siecią. Neuronową :D

androgenius

Jak już coś piszesz to pisz tak żebym zrozumiał co napisałeś.

Andrzejek324

Ależ proszę. Z dynią masz problemy.

Nie raz i nie pięćdziesiąt korzystałem z neta w różnych miejscach świata i w każdym z nich mogłem bez problemu wchodzić na polskie strony. Z Dublina, z Norymbergi, z Juan les pins a nie tak znowu dawno z Kuala lumpur.

Jedynym miejscem w jakim mogą z tym być problemy zdaje się być KRLD. Teraz rozumiesz?

androgenius

To ciekaw jestem czemu jak kilka miesięcy przebywałem w UK albo jakis czas w Niemczech to w ogóle nie było takiej opcji żeby wejść na polskie strony bo po wpisywaniu adresu wyskakiwało po angielsku , ze jakaś blokada i strony tego kraju się nie otwierają a jak byłem w niemczech to było to samo.

androgenius

Poza tym gwarantuję ci, że będąc w UK nie odpalisz polskiego you tuba.

Andrzejek324

Mieszkam w Szczecinie, koło granicy Niemiec. Pracuje tam 7 lat w firmowym komputerze, nie miałem problemu wejść na jakikolwiek polski portal w hotelowym również, natomiast nie wiem co to znaczy polski youtube? Chodzi o polski język, czy chodzi Ci o polskie kanały? Bo jak język, to nie wiem, korzystam z angielskiego, jak o polskie kanały, istnieje ewentualnie blokada regionowa, ale to tyczy się każdego kraju, zdarzyło się w Niemczech jak i w Polsce, jednak to tak sporadyczne przypadki, że w życiu widziałem łącznie kilka takich komunikatów.

Nie wiem jak w UK, ale ze znajomym pisze na gg, a on jest w UK i nigdy nie mówił mi, że ma problem z otworzeniem jakiegoś polskiego odnośnika, które podesłałem, a z filmwebem to samo.

Speed1111

Chodziło mi o polskie filmy. W UK jak na you tubie chcesz odpalić jakiś polski filmik to wyskakuje jakaś informacja, że nie da rady odpalić bo jest jakaś blokada kraju czy coś takiego.

Andrzejek324

To nic na ten temat nie wiem. Zapyta kolegi jak on m w UK z tymi polskimi filmikami. W Niemczech na bank nie ma tego problemu.

Speed1111

W Niemczech jak byłem to mi taki sam komunikat wyskakiwał.

Andrzejek324

U mnie nic takiego nie wyskakuje, a od lat korzystam z internetu w Niemczech, na polskie strony i filmiki zaglądam w głównej mierze, ani żaden znajomy nie ma problemów w wynajmowanych mieszkaniach, ani żaden w firmie.

Speed1111

To nie mam pojęcia czemu tak jest. Mój kuzyn mieszka w Hannoverze i też narzeka, że żadnego filmiku polskiego nie może odtworzyć na you tubie.

Andrzejek324

YT ma czasami takie odpały ale to nie jest jakaś wyższa szkoła jazdy to obejść ;)

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 6

Dupa co?

ocenił(a) film na 4
MyNameIsDeath

Jestem ciekawa kolejnej odsłony tego filmu,która wyjdzie w 2023 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones