PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786615}
7,0 23 796
ocen
7,0 10 1 23796
7,8 37
ocen krytyków
Good Time
powrót do forum filmu Good Time

Oglądając ten film miałem wrażenie, że wszyscy w nim byli mniej lub bardziej niedorozwinięci :D

ocenił(a) film na 9
slawmm

No popatrz, a ja tak mam jak widzę twoj profil i twoje żałosne oceny filmow.

ocenił(a) film na 5
master_of_vinyl_donuts

Żałosne to jest łażenie po cudzych profilach, żeby napisać tak żałosny post i nic na temat filmu, któremu się wystawia 9.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

Z takimi śmiesznymi typkami nie dyskutuję. Wątek dotyczy tego filmu, a nie wystawionych przeze mnie ocen.

ocenił(a) film na 9
slawmm

Wystawione przez ciebie noty weryfikuja twoją wiarygodniosc do wypowiadania sie na temat kina, w tym momencie, widzac po twoich notach - to co uwazasz za gowno, jest w rzeczywistosci dobrym kinem.

master_of_vinyl_donuts

Skończ się chłopie ośmieszać. Jakbyś potrafił myśleć, to domyśliłbyś się, że oceniam filmy pod kątem ich gatunków. To, że ty jesteś jakimś sztywniakiem i wielce domorosłym znawcą kina, który to ogląda tylko "trudne filmy", to już twoja sprawa. Jeśli jakaś komedia rozbawiła mnie do granic możliwości, to nie widzę powodów, aby nie dać jej tak samo wysokiej oceny, jak dramatowi, który doprowadził mnie do łez, czy horrorowi, który nie pozwolił mi spać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

Dobra gościu, wracaj do swojej piwnicy i katuj dalej te "trudne filmy", ale innym ludziom daj żyć ;) Żegnaj sztywniaczku.

ocenił(a) film na 5
master_of_vinyl_donuts

Przestań się człowieku błaźnić, bo swoim poziomem komentarzy sam obrażasz ludzi, którzy tworzyli to Twoje "genialne" kino. Jak nie wiesz co napisać, to najlepiej nie pisz nic. O filmie nie masz nic do powiedzenia, za to najwięcej o ludziach z Filmweb. Zwyczajny durny trolling.

ocenił(a) film na 9
mordachamordasinski

a teraz wracaj do swojego wladcy pierscionka :)

ocenił(a) film na 5
master_of_vinyl_donuts

A ty do oglądania kreskówek, bo zachowujesz się jak dziecko, w dodatku niedorozwinięte.

master_of_vinyl_donuts

ciekawe co bys powiedział na temat moich ocen, co? ;)
jak tam moja wiarygodnośóć? oj, brak ocen xdd

ocenił(a) film na 5
slawmm

Dokładnie tak. To film o drugiej stronie "american dream" - czyli o amerykańskiej patologii. Tacy Amerykanie też są, nie żyją tam same Trumpy, ani Rockefelerzy ;).

ocenił(a) film na 9
mordachamordasinski

Nie ma czegos takiego jak "odwrotnosc" Amrican Dream w kontekscie akurat tego filmu.
2gie zdanie to akurat glowna zaleta tego filmu, wlasnie taka brudne, brzydkie i zachwiane ukazanie Ameryki, ale ty wolisz jak wszystko jest piekne , pachnace i nieskazitelne. Trudne filmy nie sa dla ciebie, dlatego proponuje Zony z Beverly Hills.

ocenił(a) film na 5
master_of_vinyl_donuts

Jakieś bezsensowne p..nie... Co ja wolę, a czego nie wolę. "Wolę" dyskutować sensownie.

ocenił(a) film na 8
mordachamordasinski

dobra Frodo wracaj oglądać Ferdka Kiepskiego z mocnym fullem w łapie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
slawmm

Też mi się tak wydaje. Podtytuł tego filmu powinien brzmieć "Z kamerą wśród kretynów" ;)

ocenił(a) film na 7
slawmm

Jeszcze ten ochroniarz z parku i jego akcent,od razu skojaryzłem,ze grał w kapitanie Philfipsie czarnego pirata xD

ocenił(a) film na 7
slawmm

Jak oglądasz film o sztukach walki, to też jesteś zaskoczony, gdy zaczynają się bić?

ocenił(a) film na 6
slawmm

Film jest może momentami przerysowany, ale przedstawia samo życie. Tacy jesteśmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones