PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809817}

Kobieta w oknie

The Woman in the Window
5,4 23 375
ocen
5,4 10 1 23375
3,7 22
oceny krytyków
Kobieta w oknie
powrót do forum filmu Kobieta w oknie

Książka, na podstawi której został nakręcony to dobry thriller psychologiczny. Szczególnie cenny był opis stanów lękowych Anny (cierpi na agorafobię), jej zmagania z depresją po niezwykle traumatycznych wydarzeniach. Sposób, w jaki autor przedstawił jej uczucia - przerażenie, zagubienie, próby pokonania swoich ograniczeń, był niezwykle plastyczny i przemawiający do wyobraźni. Tego w filmie zabrakło. Za to mamy zakończenie jak z kiepskiego horroru - treściowo takie samo jak w powieści, ale zrealizowane fatalnie.

Agatonik

Zgadzam się. Niestety, kto czytał książkę , może się poczuć rozczarowany filmem. Kiedy zobaczyłam , że to Amy Adams gra główną rolę, byłam pewna, że będzie dobrze i nie da się tego zepsuć . A jednak. Mój mąż , który nie czytał książki , momentami nie wiedział , o co chodzi. I jeszcze lektor, który psuje odbiór . Katastrofa .

ocenił(a) film na 5
Iwona_ola

Amy Adams moim zdaniem była niezła, ale cóż jak jest kiepski reżyser to samo aktorstwo nie wystarczy. W ogóle obsada dawała nadzieję na zdecydowanie lepszy film. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones