PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809817}

Kobieta w oknie

The Woman in the Window
5,4 23 372
oceny
5,4 10 1 23372
3,7 22
oceny krytyków
Kobieta w oknie
powrót do forum filmu Kobieta w oknie

Temat osoby, która z jakiegoś powodu nie opuszcza mieszkania był wielokrotnie wykorzystywany. Po takich perełkach jak: Okno na Podwórze albo Copycat - trudno czymś zachwycić. Ten film mnie nie zachwycił.

grzybolub

Mam dokladnie takie same odczucia, wszystko to juz bylo, tutaj nic ciekawego nie pokazano a wrecz bylo przewidywalnie. Szkoda bo taka obsada tu sie troche zmarnowala.

parysg

Bardzo czekałam na ten film i trochę się rozczarowałam, wyszlo przeciętnie.

ocenił(a) film na 5
grzybolub

Tak sobie myślę, że może nawet nie można było się bardziej postarać, ot po prostu sam koncept jest już wymęczony i cały film w jednej lokacji to nie jest tak ekstremalnie ekscytujące.

ocenił(a) film na 6
grzybolub

ten film jest na podstawie książki więc wielkiego pola do popisu nie mieli scenarzyści ;)

ocenił(a) film na 5
marta1255

Kiedy czytam książkę polegam na własnej wyobraźni, kiedy oglądam film -polegam na wyobraźni i warsztacie twórców. To nie tylko scenariusz,ale też: reżyseria, zdjęcia, oświetlenie, muzyka, kostiumy, efekty specjalne dialogi, linia narracji, aktorzy i montaż. Można to różnie poprowadzić. Sama historia nie była jakaś tragicznie nieciekawa, jej przedstawienie było słabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones