PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=304289}

Margot jedzie na ślub

Margot at the Wedding
5,5 4 129
ocen
5,5 10 1 4129
6,3 7
ocen krytyków
Margot jedzie na ślub
powrót do forum filmu Margot jedzie na ślub

Kameralna, spokojna i pełne niedomówień rodzinna historia. Nie ma w tym filmie wartkiej akcji, a scenariusz skupia się na ludziach. I ich powolnym przełamywaniu. To film o zazdrości, rodzinnych tajemnicach, obsesjach i obłędzie. Interesująco został przedstawiony wątek matki i syna, ich relacje nie są do końca jednoznaczne. Tak jak i wiele wątków filmu. Nie dostajemy odpowiedzi na kilka najważniejszych pytań, mozemy snuc domysły i różnorako interpretowac ten film.
Uważam, że błędem było obsadzenie w tym filmie Jacka Blacka. Sceny gdy płakał były zbyt komiczne i przerysowane. Za to Nicole Kidman pokazała, że potrafi grac złożone, fascynujące postacie.
Warto obejrzec.

ocenił(a) film na 9
Charlize

Nic dodać nic ująć Charlize!
Dziwie się, ze tak mało osób w ogole obejrzało ten film.
Obok Lars and the real girl mój ulubiony amerykański film ubiegłego roku.

monisiu

"Lars And The Real Girl" był fajny ale ja z ubiegłego roku szczególnie polecam "The Savages" :)
"Margot jedzie na ślub" jeszcze nie widziałem.

ocenił(a) film na 9
Charlize

Bardzo ładnie opisane. Ja jestem właśnie po seansie. Bardzo mi się spodobał ten film - jest bardzo niejednoznaczny. Tak, jak piszesz, nie ma w nim jednej linii - wszystko zależy od tego, kto ogląda ten film; w każdym poruszy inną strunę.

Co do Jacka Blacka zgadzam się - chłopak musi jeszcze dużo popracować nad swoimi rolami. Choć nie skreślam go do końca.

Jestem mile zaskoczona grą Nicole Kidman. Już myślałam, że lata świetności ma za sobą, a tu taka ładna rola.

Dodatkowo - dobra ścieżka dźwiękowa. Słowem - bardzo polecam!

ocenił(a) film na 8
Charlize

a ja sie nie zgodze z ocena Jaca Blacka. Przez chwile ogladajac pomyslalam-cholera o co tu chodzi, o co chodzi z jego gra haha chyba mu sie pomylilo ze nie gra w komedii. Po obejzeniu jednak stwierdzam ze moglo byc to zamierzone. Gral tak jakby robil sobie zart ze swojej roli i wyszlo wykrecenie. Komicznie, mi sie strasznie podobala jego gra :)

Baby_Firefly

postać zagrana przez kidman naprawdę mnie zaintrygowała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones