PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7702}
6,0 547
ocen
6,0 10 1 547
Miami Blues
powrót do forum filmu Miami Blues

Dosyć dziwny film

ocenił(a) film na 5

Przez większość czasu trzeba mocno się zastanawiać o co chodzi. Gdyby fabuła skupiła się głównie na tym, że koleś podszywał się pod policjanta - byłoby dynamicznie i ciekawie. Jest tu zbyt dużo pobocznych wątków i spowolnień, które psują akcję. Alec Baldwin zagrał tragicznie, Fred Ward już lepiej - ale stać go było na lepsze role, no i jeszcze Charles Napier - jak zawsze z klasą, ale tutaj niestety pojawił się na krótko. Film ma odrobinę klimatu z lat 80 a nieco więcej jakby z początku lat 90. Natomiast wszystkie miejsca, ulice, stroje - zupełnie jak z "Miami Vice" czy "GTA: Vice City". Jednak klimatu jak ze "Scarface" tu nie uświadczymy. A szkoda. Były za to dwie baaaardzo brutalne sceny - przynajmniej jak dla mnie. Wiele już widziałem w filmach, ale scena z odciętymi palcami i scena z szyciem brwi - jak dla mnie za mocne. Kiedyś szokująca była dla mnie scena jak Rambo szył sobie ramię.
Na plus jeszcze można dopisać muzykę w tle. Ale niewiele jej było.
Podsumowując - oceniam na 5/10. Z całym szacunkiem do tego filmu i do lat 80, jednak nawet niektóre przeciętne odcinki "Miami Vice" biją ten film dynamizmem akcji i fabułą. Ale ogólnie warto było obejrzeć, ale mogło być znacznie lepiej.

ocenił(a) film na 5
Axel

"nawet niektóre przeciętne odcinki "Miami Vice" biją ten film dynamizmem akcji i fabułą"
na głowę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones