Jennifer Jason Leigh

Jennifer Lee Morrow

8,0
23 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Jason Leigh

Podobała mi się w filmach "Autostopowicz", "Sublokatorka", "Dolores" i "Obłęd". Zmieńcie zdjęcie Jennifer nie jest taka ciulasta :/

Sidewinder

Bez wątpienia jest to wybitna aktorka. Widziałem wiele filmów z jej udziałem i jestem o tym przekonany. Jednak wybiera chyba nieodpowiednie dla siebie role, przez co wciąż czeka na docenienie, gdyż o dziwo nie posiada jeszcze żadnej znaczącej nagrody.
Szkoda wymieniać role, bo zawsze warto obejrzeć film choćby dla niej, ale najbardziej podobała mi się w "The Hudsucker Proxy", "Mechaniku" (choć sam film mnie nie przekonał), "Georgii" i "Dolores".

Albertino

No wiesz mnóstwo wybitnych aktorów nie jest docenionych. Ale moim zdaniem ona całkiem fajne role wybiera i jakoś nie przypominam sobie żadnego filmu, w którym by grała i by mi nie pasowała. Wręcz przeciwnie - wydaje mi się w nich niezastapiona. Ze swojej strony polecam: "Heart of Midnight", "Rush", "Flesh & Blood", "Washington Square". W "Existenz", "Tatuażu" i innych też była świetna, ale mi najbardziej podobała się w tamtych. Strasznie ją uwielbiam :) Ma taki jakby grymasik w twarzy, coś niezmiernie pięknego i przykuwającego uwagę.

Sidewinder

uwielbiam ją ,a dopiero teraz dotarło do mnie, że grała w sublokatorce, który to film też uwielbiam, no cóż człowiek uczy się przez całe życie i całe szczęście;)
P.S. mnie w filmach "na skróty " i "tatuaż".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones