Rory Cochrane

Rory K. Cochrane

6,9
3 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rory Cochrane

rola Slatera w "Uczniowskiej balandze" to majstersztyk!szkoda,ze ten utalentowany aktor grywa tak malo.obiecujacy poczatek kariery w filmie niezaleznym,a potem juz cieniawo,szkoda,naprawde szkoda

MAKARON

Zgadzam się, jako Slater był fenomenalny!

MAKARON

racja, wypadl swietnie grajac slatera (ale sie zdziwilem jak zobaczylem go w wojnie harta z krotkimi wlosami)

Szczepan

no ja go jeszcze niedawno widziałem w CZRNE I BIAŁE tez miał tam krótkie włosy,grał policjanta,lae młodzieńczy urok ma nadal. i to spojrzenie Slatera:)

MAKARON

Zgadzam się w Dazed and Confused genialny!! Teraz oglądam go w CSI: Miami, gdzie według mnie też wypadł świetnie. Mam nadzieję, że jeszcze go zaangażują, bo szkoda zmarnować taki talent... - powtórzyłam się ;]

MAKARON

Taaak... ^^ w Dazed % Confused świetnie grał Slatera. Miał wtedy 21 lat, a grał z profesjonalizmem aktora z 30 letnim stażem ;)

Nemzar

Dazed & Confused - przepraszam za błąd;)

Nemzar

Macie rację! Wczoraj ściągnąłem i obejrzałem "Dazed and Confused". Film od razu przypadł mi do gustu. A postać, która od razu zwróciła moją uwagę i spodobała mi się to Slayter, którego grał Rory Cochrane. Rory doskonale wczuł się w rolę i fenomenalnie zagrał wiecznie naćpanego kolesia jakim był Ron Slayter. Trzeba mieć wielki talent aktorski aby w wieku 21 lat grać z takim profesjonalizmem.

ttoommeekk_92

a masz napisy do UCZNIOWSKIEJ BALANGI? jesli tak,to koniecznie daj znać;) będe wdzięczny
swordfish1@o2.pl

MAKARON

Już teraz mam. Przed chwilą ściągnąłem te napisy z tej stronki:

http://napisy.info/SzukajNapisow.php?to=Dazed+and+Confused&tp=Uczniowska+balanga &k=

Jak chcesz to też sobie ściągnij. Ja wybrałem te drugie od góry. Miłego oglądania Dazed and Confused z napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones