PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103746}

Słodkie zmartwienia

Clueless
6,2 1 674
oceny
6,2 10 1 1674
Słodkie zmartwienia
powrót do forum serialu Słodkie zmartwienia

serial ten kojaży mi sie z dzieciństwem i spędzaniem godzin przed telewizorem;] niestety to już przeszłość... w tvp nie ma nic ciekawego, nawet jak miałam ferie to leciały jakieś bajki, powtórki ze ,,szkoły złamanych serc'' i po raz kolejny ,,dwa światy'' eh...;/

ocenił(a) serial na 10
frruktozowa

zgadzam sie ubostwialam ten serial najbardziej zapadl mi w pamiec odcinek gdzie ta blondynka wyobrazala sobie ze jest Xeną :)

slodziutka

teraz znowu można go na polsacie oglądać . o 9-tej rano leci :)

ocenił(a) serial na 8
Phoebe123

Mi najbardziej zapadł w pamięć odcinek, kiedy to główna bohaterka wymyśliła takie śmieszne torebeczko/rękawiczki na ręce i tworzyla swoje wzory:D

Karolcia_16

Ostatnio leci na tv4,trafiłam kilka razy i muszę powiedzieć że naprawde miło się ogląda,chociaż odcinki są takie naiwne to całkiem zabawne.No i fajnie jest sobie przypomnieć jeden z ulubionych seriali z dzieciństwa:)

_malena_

Zachwycałam się tym serialem gdy miałam 11 lat... :) Ech, to były piękne czasy. Generalnie kojarzy mi się z wakacjami :) No ale jakieś pół roku temu obejrzałam z nudów jeden odcinek i byłam zaskoczona, bo zapamiętałam ten serial zupełnie inaczej...

frruktozowa

Witam,ja ostatnio oglądałam słodkie zmartwienia.Były na Tv4 ,ale teraz już nie ma.Miejmy nadzieje,że może znowu będą w programie , w co nie wątpie . ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones